MEA Drain

V květnu jsme dodali sběrné žlaby MEATEC E130. Systémy MEATEC jsou víceúčelové systémy pro terasy, ploché a zelené střechy nebo plochy s drenážní vrstvou. Boční stěny žlabu jsou perforované a samotné žlaby jsou výškově stavitelné. Mohou tak při prudkých deštích přes krycí rošt rychle pojmout přívalovou vodu, která by jinak zatekla do vchodu nebo k fasádě. Ze žlabu se již sběrná voda dostane snadno do drenážních vrstev v ploše. MEATEC žlaby se vyrábí v několika šířkách a z nerezové nebo pozink oceli. Využití žlabů MEATEC je dobře vidět na videu zde: Video MEATEC zde!

 

(MEATEC E130 collect heavy rain water from fasades and surfaces, and protect entrances from flood water)

Sdílet tento obsah:

Více referencí od MEA

Lávka pro pěší a cyklisty ve Vodňanech

Nová kompozitní lávka právě dokončená ve Vodňanech. Použití kompozitních nosných prvků je doplněno o kompozitní zábradlí se svislou výplní.

Přečtěte si více

Čerpací stanice pro pitnou vodu Děvín vystrojena kompozitními rošty a přechodovými lávkami

Právě dokončené a předané kompozitní konstrukce pro zajištění údržby v přečerpávacím objektu Děvín. Přechodové lávky zajišťují bezpečný přístup do všech míst objektu.

Přečtěte si více

Retenční galerie MEA v moderním obytném souboru Green Port Praha Strašnice

Pro zachycení přívalových dešťů jsou v obytném souboru  instalovány vhodně navržené retenční nádrže v celkovém objemu cca 120 m3.

Přečtěte si více